Naprawy powypadkowe - zgłaszanie szkód

W jaki sposób zgłosić szkodę?

  • Szkodę należy niezwłocznie zgłosić do Towarzystwa Ubezpieczeniowego. W razie wątpliwości chętnie doradzimy, podpowiemy.
  • Następnie należy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 58 520 94 41  w celu umówienia wizyty w naszym serwisie.
  • Spotykamy się w celu podpisania niezbędnych dokumentów i ustalenia terminu likwidacji szkody.

Szanowni Klienci, dbamy o to, aby współpraca z nami przebiegała pomyślnie i była jak najbardziej profesjonalna. Dlatego też publikujemy dla Państwa przydatne dokumenty, które z pewnością okażą się pomocne w przypadku naprawy powypadkowej Państwa samochodu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą napraw blacharskich i lakiernictwa pojazdowego.

  • Umowa przelewu wierzytelności [pobierz] 
  • Oświadczenie o podatku VAT – oświadczenie o VAT i oświadczenie uzasadniające konieczność wynajmu samochodu zastępczego w okresie naprawy [pobierz]

W przypadku stłuczki parkingowej lub kolizji drogowej, naprawę uszkodzonego pojazdu warto zlecić doświadczonym profesjonalistom.

Specjaliści z naszego serwisu blacharsko – lakierniczego przeprowadzają profesjonalne oględziny szkód i ekspertyzę Państwa pojazdu. Pozwala to na dokładne określenie zakresu naprawy powypadkowej, a także oszacowanie jej kosztów.

Doradcy naszego serwisu wykonują oceny techniczne dla wybranych Towarzystw Ubezpieczeniowych tj. PZU S.A.*, ERGO HESTIA*, MTU*, ALLIANZ*, Aviva*, LINK4*, Generali*
*ograniczenia wg umów

Na czas naprawy powypadkowej pojazdu, udostępniamy naszym Klientom samochody zastępcze. 
Z doświadczenia wiemy, że niektóre naprawy blacharskie oraz naprawy blacharsko – lakiernicze mogą potrwać nawet do kilkunastu dni, a nasi Klienci potrzebują w tym czasie korzystać z pojazdu. Dlatego właśnie,  zapewniamy im samochody zastępcze na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Nasz serwis stosuje rozliczenia bezgotówkowe przy naprawach szkód komunikacyjnych likwidowanych w krajowych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Warunkiem takiego kredytowania napraw samochodów naszych Klientów jest:

– złożenie upoważnienia właściciela pojazdu do likwidacji szkody (umowa przelewu wierzytelności – druk w zakładce „ważne dokumenty)

– akceptacja kosztorysu serwisowego przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe

– złożenie kompletnej dokumentacji szkody wymaganej przez towarzystwo ubezpieczeniowe