Kontakt z serwisem blacharsko-lakierniczym

Jeśli Państwa samochód uległ wypadkowi komunikacyjnemu i wymaga profesjonalnej naprawy lakierniczej lub blacharskiej, to zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników i nowoczesnemu zapleczu technologicznemu, naprawimy Państwa samochód szybko i na niezwykle korzystnych warunkach finansowych.

Dzięki wysokim kwalifikacjom i dogodnej lokalizacji jesteśmy serwisem chętnie wybieranym przez Klientów z Gdańska, Gdyni i całego Trójmiasta. Zapraszamy do skorzystania z usług CLS Walder! Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – nasi pracownicy rozwieją wszelkie wątpliwości.

Dane kontaktowe

Recepcja serwisu blacharsko-lakierniczeg

Adres, godziny otwarcia

80-209 Chwaszczyno,ul. Oliwska 58

godziny otwarcia:

  • pon-pt: 8.00-18.00
  • sobota: 8.00-14.00

Recepcja serwisu blacharsko – lakierniczego

Izabela Dunst, tel. 58 520 94 41
e-mail: blacharnia@toyota.gdynia.pl

Kierownik serwisu blacharsko – lakierniczego

Edward Klecha, tel. 58 520 94 41
e-mail: edward.klecha@toyota.gdynia.pl

Specjalista ds. rozliczeń

Albin Jaroszek, tel. 58 520 94 55
e-mail: albin.jaroszek@toyotawalder.pl

Doradca serwisowy ds. napraw powypadkowych

Tomasz Szkudlarski, tel. 58 520 94 55
e-mail: szkudlarski@toyota.gdynia.pl

Doradca serwisowy ds. napraw powypadkowych

Krystian Kamiński, tel. 58 520 94 49
e-mail: krystian.kaminski@toyota.gdynia.pl

Doradca serwisowy ds. napraw powypadkowych

Marcin Konc, tel. 58 520 94 50
e-mail: marcin.konc@toyota.gdynia.pl

Doradca serwisowy ds. napraw powypadkowych

Paweł Brejwo, tel. 58 520 94 48
e-mail: pawel.brejwo@toyota.gdynia.pl

Doradca serwisowy ds. napraw powypadkowych

Krzysztof Wadas, tel. 58 520 94 53
e-mail: krzysztof.wadas@toyota.gdynia.pl

Doradca serwisowy ds. napraw powypadkowych LEXUS

Juan Bestry, tel. 58 520 94 52
e-mail: juan.bestry@lexus-trojmiasto.pl

Mistrz serwisu blacharsko-lakierniczego

Paweł Walder
Close Menu