> > Blacharnia

Blacharz samochodowyNasza firma posiada własny, nowocześnie wyposażony warsztat blacharsko-lakierniczy. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów pracuj±cych na wysokiej klasy urządzeniach wykorzystywanych do napraw nadwozi. Stawiamy na nowoczesne technologie i niezawodność, dlatego wyposażyliśmy blacharnię między innymi we pełni skomputeryzowane urz±dzenie firmy BLACKHAWK, przy pomocy którego możemy wykonać niezwykle dokładne pomiary nadwozi. Stosowany w naszej firmie nowoczesny system pomiarowy współpracuj±cy z ramami naprawczymi pozwala na precyzyjne odtworzenie pierwotnych wymiarów karoserii pojazdów. Jest to niezwykle pomocne przy wykonywaniu prac z zakresu blacharstwa samochodowego.

Stosowane przez nas technologie napraw blacharskich pozwalają na utrzymanie standardów wymaganych przez wszystkich producentów samochodów.

Z doświadczenia wiemy, że podstawę dobrze wykonanej naprawy blacharskiej stanowi wysoko kwalifikowany zespół blacharzy, dlatego też nasi pracownicy uzupełniają umiejętności i doświadczenie poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach z zakresu technologii naprawy, co ma bezpośredni wpływ na jakosć naszej pracy. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników potwierdzają czołowe miejsca osi±gnięte podczas rywalizacji w ogólnopolskich konkursach branżowych, w tym pierwsze miejsce w konkursie Lakiernik Roku 2010 Toyota Motor Poland.

Gorąco zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty lakiernictwa pojazdowego.
WSPÓŁPRACUJ±CE TOWARZYSTWA UBEZPIECZEŃ